RADA PRACODAWCÓW

Ewa Steckiewicz-Bartnicka

Mariusz Mańkowski

Dyrektor Produkcji i Logistyki

Członek Zarządu Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.

Absolwent Akademii Medycznej, Wydziału Farmaceutycznego w Warszawie w zakresie technologicznym oraz studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Warszawie. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w międzynarodowych strukturach produkcyjnych i logistycznych.

Paweł Pastuła

Piotr Rudzki

Absolwent Wydziału Farmaceutycznego Akademii Medycznej w Warszawie (2003) oraz studiów podyplomowych metrologia chemiczna (Uniwersytet Warszawski, 2006) i zarządzanie projektem badawczym (Akademia Leona Koźmińskiego, 2013), stopień dr n. farm. na Wydziale Farmaceutycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2009). Od 2003 w Instytucie Farmaceutycznym w Zakładzie Farmakokinetyki (d. Farmakologii), od 2009 kierownik Zakładu. Specjalizacja: badania równoważności biologicznej, wiarygodność metod bioanalitycznych.

Maciej Sosnowski