RADA PRACODAWCÓW

Z-ca Prezesa ORA w Warszawie
Koordynator Komisji ds. Farmacji Szpitalnej Naczelnej Izby Aptekarskiej

Dr n. farm. Bożena Wojciechowska
MLD Diagnostyka SP. z o.o.
Piaseczno

Mgr farm. Mariusz Mańkowski

Dyrektor Produkcji i Logistyki
Członek Zarządu Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.

Absolwent Akademii Medycznej, Wydziału Farmaceutycznego w Warszawie w zakresie technologicznym oraz studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Warszawie. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w międzynarodowych strukturach produkcyjnych i logistycznych.

Dr hab. n. farm. Piotr Rudzki

Absolwent Wydziału Farmaceutycznego Akademii Medycznej w Warszawie (2003) oraz studiów podyplomowych metrologia chemiczna (Uniwersytet Warszawski, 2006) i zarządzanie projektem badawczym (Akademia Leona Koźmińskiego, 2013), stopień dr n. farm. uzyskał na Wydziale Farmaceutycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2009). Od 2003 w Instytucie Farmaceutycznym w Zakładzie Farmakokinetyki (d. Farmakologii), od 2009 kierownik Zakładu. Od 2020 kierownik Laboratorium Bioanaliz w Celon Pharma S.A. Specjalizacja: badania równoważności biologicznej, wiarygodność metod bioanalitycznych.

Dr n. farm. Maciej Sosnowski

Absolwent Wydziału Farmaceutycznego WUM z tytułem doktora nauk farmaceutycznych. Pracował w polskich i międzynarodowych firmach farmaceutycznych zajmując się prowadzeniem badań klinicznych oraz nadzorem nad bezpieczeństwem farmakoterapii. Obecnie pracuje jako Dyrektor Wspierający ds. Zarządzania Globalnymi Badaniami Klinicznymi w firmie AstraZeneca.